הדברת בורות ביוב - ריסוס ג'וקים בביוב

עושים סוף למזיקים בבורות הביוב! הדברת תיקנים, חולדות, ברחשים.

אחריות בכתב על כל ביצוע הדברה.

מדבירים בעלי הסמכה.

הדברת ביובים החל מ39  ₪

שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

לקבל הצעת מחיר התקשר

0542105407

 

למה חשוב להדביר בביובים ?

בורות הביוב הם הבתים של התיקנים האמריקאים  וחולדות החוף, בימים הקיץ החמים אם עליית הטמפרטורה הביובים משמשים כבית גידול לתיקנים.

הזנחת בורות הביוב גורמות להתפרצות של ג'וקים עד כדי חדירתם לתוך הבתים ,משרדים ועסקים.  לכן חשוב לטפל בכל בבורות הביוב שנמצאות באזור המגורים גם אם אינכם רואים ג'וקים, חרקים ומכרסמים בביתכם.

מי מבצע את הדברה בורות הביוב המדביר או העירייה ?

בתוך השטחים הציבורים העיריה אחראית בכל שנה לבצע הדברה ואילו בשטחים פרטיים יש להיעזר במדביר מוסמך להדברה וכמו כן חשוב לוודא עם המדביר שהזמנתם כי יש בידיו רישיון בתוקף.

 

איזה סוג חומרים משתמשים להדברת הביובים כנגד ג'וקים  .

אם כניסת החוק ההדברה בשנת 2016 השתנו כל כללי הדברה בארץ, נאסר להשתמש בהמון חומרי הדברה חלק מהם הוא אבוקות עשן , וזרחן אורגני , המשרד להגנת הסביבה אסר על השימוש בחומרים הללו עקב פגיעה בסביבה.

כיום נכנסו הרבה חומרי הדברה חדשים והעיקרי שבניהם הוא חומר ממקור טבעי שנקרא פירתרואידים  (pyrethroids ) שהמקור שלו הוא מצמח החרצית ,היישום שלו הוא בחומר נוזלי והוא החומר הבסיסי שרוב המדבירים משתמשים.

 

מהו מחיר להדברת בורות ביוב ?

אחת לשנה יש לטפל בשוכות/בורות הביוב , הטיפול יבוצע בריסוס בתוך הבורות כנגד תיקנים (ג'וקים) והנחת פיתיונות כנגד עכברים וחולדות .

עלות ריסוס בור ביוב נע בין 39 ל 50 ₪  המחיר יורד לפי כמות הבורות יש לבצע טיפול .

 

אנו בחברת מנחם הדברות נותנים שירות לעיריות, בעלי בתים, החזקות במבנים, מוסדות חינוך, מזון, אנו מומחים בהדברת ואחזקת ביובים.

לקבלת הצעת מחיר ללא עלות חייגו 054210547

עוד מידע אודות מדביר בנתניה השרון והסביבה מנחם הדברות