הדברה לבניינים מכל הסוגים

אנשים המתגוררים בבניינים סובלים מבעייה של תיקנים , נמלים ומכרסמים שונים.

ועדי בתים דואגים להזמין אחת לתקופה מדביר מקצועי על מנת להדביר את השטחים המשותפים בבניין, כגון מערכת הביוב , חדרי האשפה והמקלט. ישנה נטיה לדיירים לחשוב שהדברה בתוך הדירה פותרת את הבעיה לדוגמא ריסוס נגד נמלים, אך לא תמיד הדבר נכון, קיים סיכוי גבוה מאוד שתיקנים ונמלים יגיעו בסופו של דבר לתוך הדירה, ובכלל תיקנים בחדרי האשפה זה לא מצב שמעיד על רמה תברואתית גבוה.על מנת להגיע למצב שהבנין יהיה נקי מתיקנים ונמלים וכל מזיק אחר יש לבצע פעולות מונעות ושוטפות לאורך זמן.

מהו תהליך הדברה בבנין

ראשית יש לזהות את סוגי המזיקים שהצליחו לחדור לבניין, לעיתים יש סוגים של מזיקים שדרך הטיפול בכל אחד מהם שונה, לדוגמא יתכן ובנין מסוים יצטרך לבצע הדברה בביוב ובמקביל לפתור את בעיית המכרסמים שמסתובבים בחדר האשפה. ועד הבית ביחד עם המדביר צריכים לערוך בדיקה מקיפה בבנין ולנסות לאתר מאלו מקומות מגיעים המזיקים. לעיתים מזיקים יכולים להגיע ממקומות בלתי צפויים אף על פי שבוצעו פעולות מונעות בעבר ודיירי הבנין שומרים על ניקיון תמידי. ישנם סדקים וחורים שנוצרים עקב התישנות ובלאי של הבנין, לכן כדי לבצע הדברה יעילה יש לפתור את בעיות התחזוקה של הבניין ולהמשיך לקראת הדברה בשטחים המשותפים. לאחר שהחלטתם לבצע הדברה יש לידע את כל דיירי הבניין מראש ואף לתלות שלטים המעידים על כך שתבוצע הדברה וגם לאחר מכן. במשך התקופה יש לבצע פעולות שוטפות על מנת לשמר את יעולתה של ההדברה.

כיצד נבחר את המדביר הנכון?

1.      בצעו תחקיר מעמיק ברשתות החברתיות ובקשו המלצות בטלפון מאנשים שאתם מכירים.

2.      בקשו לראות תעודה ( היתר הדברה ) ממשרד איכות הסביבה ובדקו שהמדביר מוסמך לבצע את עבודתו, יש לוודא שסוג ההדברה שהוא מציע תואמת לרישיון שהוא מציג בפניכם.

3.      יש לוודא שבהצעת המחיר שנשלחת אליכם מפורטים כל הפרטים ושאתם מקבלים אחריות עבור עבודתו.

4.      ללא קשר למקצועיות, ודאו שאתם מקבלים מהמדביר את ההרגשה שאתם יכולים לסמוך עליו והוא יודע לענות על שאלותיכם ברצינות רבה.

כשרוצים הדברה לבנינים פונים למומחים

למנחם הדברות ניסיון של שנים בתחום ההדברות, אנו מבצעים הדברות לבניינים מכל הסוגים.
במנחם הדברות משתמשים בחומרים איכותיים כך שתוך שעות בודדות הבנין יחזור לשגרה ותוכלו להסתובב חופשי , כנ"ל חיות המחמד שלכם. אנו נלווה אתכם וניעץ לכם לכל אורכו של תהליך ההדברה וגם לאחריו.

אצלנו מספקים עבודה מקצועית ונותנים אחריות שנתית.
ל"מנחם הדברות" רישיון מדביר בתוקף ממשרד ההגנה לאיכות הסביבה, אנו פועלים באיזור השרון, נתניה והסביבה וכן נותנים מענה באזורים חריש ,כפר יונה,אבן יהודה, חדרה והרצליה .
צרו איתנו קשר לצורך קבלת יעוץ ומענה אנושי אדיב ומקצועי, הצעת מחיר ללא עלות ותחרות.

 

עוד מידע אודות מדביר בנינים בנתניה השרון והסביבה מנחם הדברות